Kredyt gotówkowy w wysokości 2 000 złotych na okres 12 miesięcy.

Kredytobiorca szuka najlepszego kredytu gotówkowego na kwotę 2 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 12 miesięcy. Sprawdzimy trzy oferty trzech różnych banków. Będzie to pożyczka gotówkowa w Banku Millennium, kredyt gotówkowy w Eurobanku oraz kredyt gotówkowy w Banku Credit Agricole, odwiedź PortalBankowy.info aby porównać najbardziej korzystne oferty w sieci.

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium to zobowiązanie jakie można zaciągnąć na kwotę od 1 000 złotych do maksymalnie 150 tysięcy złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 6 do 108 miesięcy. Kredyt gotówkowy w Eurobanku zaciągniemy na kwoty od 500 złotych do nawet 120 000 złotych. Z trzech ofert jakie sprawdzamy tutaj dostępna maksymalna kwota zobowiązania jest najniższa. Okres kredytowania jaki udostępnia ten bank wynosi od 3 do 108 miesięcy. Kredyt gotówkowy w Banku Credit Agricole można wziąć na kwotę od 1 000 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Zakres kwot jest taki sam jak w Banku Millennium. Tutaj można rozłożyć zobowiązanie na okres spłaty od 1 do nawet 120 miesięcy. Jeżeli chodzi o maksymalny okres kredytowania Bank Credit Agricole pozwala rozłożyć kredyt na największą ilość rat miesięcznych. Oprocentowanie pożyczki gotówkowej w Banku Millennium w skali roku wynosi 7,99% i jest to najniższe oprocentowanie nominalne z trzech ofert jakie sprawdzamy. Miejsce drugie jeżeli chodzi o oprocentowanie kredytu zajmuje kredyt gotówkowy w Eurobanku ze stawką oprocentowania nominalnego w wysokości 8,5% w skali roku. Kredyt gotówkowy w Banku Credit Agricole oprocentowany jest na 8,7% w skali roku. Każdy z banków za udzielenie Kredytu pobiera prowizję. Najmniejszą w wysokości 9,99% pożyczonej kwoty pobiera Bank Millennium. Na drugim miejscu jest kredyt gotówkowy w Banku Credit Agricole z prowizją w wysokości 12,5%, zaś na trzecim kredyt gotówkowy w Eurobanku z prowizją w wysokości 14,52% pożyczonej kwoty. Oprocentowanie rzeczywiste, czyli RRSO najniższe będzie w Banku Millennium i będzie w wysokości 31,60% w skali roku. W Banku Credit Agricole RRSO wynosi 39,64%, w Eurobanku 45,48% w skali roku.

Jak będzie wyglądał koszt kredytu na kwotę 2 000 złotych z okresem spłaty 12 miesięcy.

Najniższe raty kredytu dla kwoty 2 000 złotych z okresem spłaty 12 miesięcy oferuje Bank Millennium. Wybierając tą pożyczkę raty miesięczne będą po 173,97 złotych każda. Daje to koszt całkowity w wysokości 287,41 złotych, z czego 87,61 złotych stanowi całkowita kwota spłacanych odsetek. Wybierając kredyt gotówkowy w Eurobanku raty miesięczne wyjdą po 174,44 złotych. Kredyt wygeneruje koszt całkowity w wysokości 383,67 złotych, z czego tytułem odsetek kredytobiorca spłaci kwotę 93,27 złotych. Decydując się na kredyt gotówkowy w Banku Credit Agricole raty miesięczne wyjdą po 174,62 złote każda. Kredyt wygeneruje koszt całkowity w wysokości 345,50 złotych, z czego całkowita kwota spłacanych odsetek będzie w wysokości 95,50 złotych. W przypadku żadnej z trzech prezentowanych ofert kredytobiorca nie musi zakładać konta osobistego w banku w jakim stara się o przyznanie zobowiązania. W każdym banku wymagane jest oświadczenie o zarobkach. Każdy bank daje również możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania. Wakacje kredytowe będziemy mieć tylko, jeżeli skorzystamy z kredytu gotówkowego w Eurobanku. Każdy z banków jest otwarty na ewentualne negocjacje z kredytobiorcą oprocentowania nominalnego. Zawsze można ugrać lepsze warunki kredytowania. Warto nadmienić również, że w żadnym z banków nie jest wymagana zgoda współmałżonka, ani też nie trzeba mieć poręczyciela, aby móc otrzymać zobowiązanie. Każda z ofert jest ciekawa i generuje podobne koszta, ale najlepsza jest pożyczka gotówkowa w Banku Millennium.

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://bezpieczna-gotowka.com/index.php?trackback/22

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu