5 prawd o zaciąganiu pożyczki biznesowej w Polsce

Pozornie uzyskanie kredytu na działalność gospodarczą w Polsce dzisiaj jest przedmiotem licznych dyskusji. Jeśli myślisz o złożeniu wniosku o pożyczkę biznesową w naszym kraju wszyscy będą mieli swoją własną opinię. Ich zdaniem, to, co mówią, jest prawdą i głupio byłoby ich ignorować. Istnieje wiele mitów i plotek - szczególnie w naszym niepokojącym klimacie gospodarczym przeczytasz o nich.

W tym artykule chcemy przedstawić kilka prawd dotyczących uzyskania kredytu na działalność gospodarczą w Polsce.

Prawda 1: Pożyczki dla firm mogą być dobrej jakości Pożyczki dla firm są zwykle tańsze niż pożyczki osobiste. Mogą również kwalifikować się do ulg podatkowych. W Polsce istnieje wiele różnych pożyczek na działalność gospodarczą z różnymi warunkami, które z pewnością spełnią indywidualne warunki! Ale błędne przekonanie, że pożyczka z biznesu jest automatycznie droga, jest po prostu nieprawdą.

Prawda 2: Pożyczki biznesowe mogą być czasem lepszą alternatywą niż wykorzystanie oszczędności Jako właściciel firmy dobrze jest rozwijać nawyk dzielenia życia osobistego i biznesowego - i odnosi się to zarówno do finansów, jak i do innych rzeczy. Wielu właścicieli firm wylewa swoje oszczędności do firmy tylko po to, by żałować później, gdy potrzebują pieniędzy - albo na coś specjalnego, albo na coś innego - ale jest to związane z biznesem.

Prawda 3: W Polsce można uzyskać pożyczkę biznesową, nawet przy słabym wyniku kredytowym To, co sprawia, że wielu ludzi nie chce ubiegać się o pożyczkę biznesową, to fakt, że mieli problemy kredytowe w przeszłości - być może bez własnej winy - i obawiają się, że wpłynie to na ich wniosek o pożyczkę. Podczas gdy odpowiedzialni pożyczkodawcy sprawdzają Twoją przeszłość finansową, wielu z nich jest gotowych pożyczać tak długo, jak długo są pewni, że możesz sobie pozwolić na spłatę. Szukaj takich pożyczkodawców, którzy traktują każdy przypadek pod względem merytorycznym, a nie wyłącznie w oparciu o ocenę kredytową.

Prawda 4: Kredytodawcy nie zawsze wymagają zabezpieczenia kredytów dla przedsiębiorstw Wielu właścicieli małych firm obawia się, że jeśli zaciągną kredyt na działalność, będą musieli postawić dom lub inny osobisty zasób jako zabezpieczenie. Lub, że będą one odpowiedzialne przed pożyczkodawcą za wszystkie podejmowane decyzje biznesowe w czasie trwania pożyczki. Nie o to chodzi!

Prawda 5: Możesz szybko zdobyć pieniądze, zaciągając kredyt na działalność gospodarczą Wielu właścicieli małych firm nie myśli o zaciągnięciu kredytu na działalność, ponieważ zakładają, że proces ten zajmie dużo czasu. Jeśli potrzeba pieniędzy jest pilna, zakładają że pożyczka nie może dojść do skutku na czas, a zatem nie warto jej realizować. Jednak prawda jest taka, że ??jeśli uzyskasz zgodę na pożyczkę biznesową, możesz bardzo szybko otrzymać fundusze.

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://bezpieczna-gotowka.com/index.php?trackback/18

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu