Oferty kredytów i pożyczek gotówkowych.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie w Getin Banku.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie to oferta zobowiązania jaką przygotował dla swoich klientów Getin Bank. Wysokość oprocentowania nominalne w skali roku dla tej konkretnej oferty wynosi 8,79%. Jednym z kosztów kredytu oprócz odsetek jest prowizja jaką pobiera bank za przyznanie zobowiązania. Stanowi ona 12,49% kwoty kredytu jaka została przyznana kredytobiorcy. Kredyt gotówkowy dla Ciebie możemy zaciągnąć na kwotę od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych. Duży zakres kwot pozwala na skorzystanie z oferty wielu klientom. Kredyt można spłacić w ratach z maksymalnym okresem kredytowania wynoszącym aż 120 miesięcy. Tak szeroki okres kredytowania sprawia, że z łatwością zobowiązanie można rozłożyć na taką ilość rat, jaka będzie w naszej sytuacji najlepsza i jaka da nam możliwość spłaty zobowiązania bez większego problemu. Getin Bank nie wymaga, aby nowi klienci banku zakładali rachunek osobisty by móc skorzystać z kredytu gotówkowego jaki on oferuje. Dokumentem jaki jest niezbędny jest oświadczenie kredytobiorcy o zarobkach. Dla kredytu na kwotę 20 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 48 miesięcy RRSO będzie wynosić 16,19% w skali roku. Co miesiąc przez cztery lata będziemy wpłacać do banku raty po 557 złotych. Całkowita kwota do spłaty to 26766 złotych. Jak łatwo policzyć to zobowiązanie będzie nas kosztowało 6766 złotych, sprawdź tę ofertę w rankingu na eKredytowymarket.pl. dollar-1974694_640.jpg

Mini ratka na dowolny cel w Banku Polskim.

W ofercie kredytowej Banku Polskiego możemy znaleźć istniejąca od kilku lat, propozycję kredytu gotówkowego PKO- mini ratka na dowolny cel. Jest to zobowiązanie w przypadku którego oprocentowanie nominalne w skali roku i prowizja naliczona od kwoty kredytu są po tyle samo i wynoszą 7,99%. W ramach tego zobowiązania można pożyczyć kwotę od 1.000,00 złotych do maksymalnie 150.000,00 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 1 miesiąca do 96 miesięcy. Jest to bardzo dobra propozycja zarówno pod względem dostępnej kwoty kredytu jak i pod względem dostępnego okresu kredytowania. Bardzo dużą zaletą oferty mini ratki na dowolny cel w Banku PKO jest możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Jest niewiele ofert, które takową możliwość nam dają. Dla kredytu jaki chcemy wziąć na kwotę 20 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 48 miesięcy, RRSO ma wartość 12,74%. Raty miesięczne będą po 527 złotych, a całkowity koszt kredytu wyniesie nas 5305 złotych. Oferta ta jest godna uwagi i cieszy się rosnącą popularnością.

Kredyt gotówkowy mRaty w mBanku.

Bardzo dobrą ofertę kredytu gotówkowego proponuje nam mBank. Są to tak zwane mRaty. Oferta ta jest skierowana do bardzo szerokiej grupy klientów. W ofercie mRaty możemy liczyć na oprocentowanie nominalne w wysokości 9,00% w skali roku. Prowizja jaką zapłacimy za udzielenie nam pożyczki stanowi 6,00% pożyczonej kwoty. Minimalna kwota zobowiązania wynosi 1 tysiąc złotych. W ramach oferty maksymalnie możemy pożyczyć 20 tysięcy złotych. Okres kredytowania jaki udostępnia bank wynosi od 1 miesiąca do 48 miesięcy. Wiele osób zastanawia się jakie są warunki otrzymania tego zobowiązania. Bank stawia na minimum formalności. Nie będzie potrzebny ani rachunek w banku, ani poręczyciel, a nawet nie będzie nam potrzebna zgoda współmałżonka. Wystarczy, że kredytobiorca napisze sam oświadczenie o zarobkach. Jak wspomnieliśmy maksymalna kwota jaką można pożyczyć w ramach mRat to kwota 20 tysięcy złotych i właśnie dla niej sprawdzimy parametry naszego zobowiązania. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wyniesie 12,78% w skali roku. Raty miesięczne będą po około 527 złotych. Kredyt wygeneruje nam koszt całkowite w wysokości 5323 złotych.

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://bezpieczna-gotowka.com/index.php?trackback/16

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu